Korrosioonikaitse

Oluliselt pikem auto eluiga

Iga-aastane Krowni korrosioonitöötlus kindlustab Teie liiklusvahendi pikema eluea. Peale aine pealekandmist kinnitub kaitseaine sõiduki metallist pindadele ning selle tulemusena tekitatakse pindadele kaitsekiht.Kaitsekiht tõrjub niiskust ja takistab otsekontakti vee ja metalli vahel.Selle tulemusena ei toimu korrosiooni tekkimiseks vajalikku keemilist reaktsiooni. Regulaarne kordustöötlemine Krowniga tagab Teie auto hea välimuse aastateks.

Turvalisem sõiduk

Töötluse käigus pihustatakse Krowni ainet sõiduki sisepindadele ning punktkeevitustele, mille tulemusena aitab see säilitada sõiduki konstruktsiooni tugevust ning säilitab ka auto turvalisuse.

Parema välimusega auto

Hoides korrosiooni eemal oma sõiduki kerest säilib autol paremini ka värvkate ja sellega tagatakse sõiduki parem välimus kauemaks.


Kõrgem jällemüügi väärtus

Alati kui müüte oma sõidukit on nii ostjal kui Teil alati kindlustunne, et sõiduk oli kaitstud korrosiooni vastu. Roostevaba sõiduki müümisel võib küsida alati kõrgemat hinda ning on tõenäoline müüa ilma suurema allahindluseta. Krowni garantii läheb üle uuele omanikule ilma sellejaoks lisadokumenti vormistamata.


Säästab hoolduskulusid

Kasutades Krowni korrosioonitõrjet määritakse ka sõiduki liikuvaid mehhanisme nagu näiteks aknatõstukid ja käsipiduritrossid, kaitstes olulisi elektriühendusi ja juhtmeid korrosiooni eest. Krowni kliendid maksavad oma autoremondi eest oluliselt vähem raha. Kui remont on siiski vajalik, hoiavad kliendid kokku remonttööde pealt kuna töötluse läbinud sõiduki kinnitused tulevad kergemini lahti ja neid ei ole vaja asendada. Lisaks vajavad vähem vahetamist kõik veermikus olevad kummidetailid.